Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Zápasy mladší žáci

Zlínská liga mladších žáků

3. kolo
3. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

SVČ Včelín

Včelín

VCE

odehráno

3. kolo
3. kolo

Zlín Lions U13

Zlín

ZLN  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

3. kolo
3. kolo

PANTHERS OTROKOVICE

Otrokovice

OTR  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

4. kolo
4. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

Zlín Lions U13

Zlín

ZLN

odehráno

4. kolo
4. kolo

Florbal Vsetín

Vsetín

VSE  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

4. kolo
4. kolo

Zlín Lions U13

Zlín

ZLN  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

8. kolo
8. kolo

Florbal Vsetín

Vsetín

VSE  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

8. kolo
8. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

FBC SLOVÁCKO pink

Slovácko

SLC

odehráno

8. kolo
8. kolo

SFK Kozel Kroměříž

Kozel

KOZ  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

12. kolo
12. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

SVČ Včelín

Včelín

VCE

odehráno

12. kolo
12. kolo

PANTHERS OTROKOVICE white

Otrokovice

OTR  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

12. kolo
12. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

SFK Kozel Kroměříž

Kozel

KOZ

odehráno

14. kolo
14. kolo

Florbal Holešov

Holešov

HLS  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

14. kolo
14. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

PANTHERS OTROKOVICE

Otrokovice

OTR

odehráno

14. kolo
14. kolo

FBC SLOVÁCKO black

Slovácko

SLC  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

17. kolo
17. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

PANTHERS OTROKOVICE white

Otrokovice

OTR

odehráno

17. kolo
17. kolo

SFK Kozel Kroměříž

Kozel

KOZ  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

17. kolo
17. kolo

Florbal Holešov

Holešov

HLS  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

20. kolo
20. kolo

SVČ Včelín

Včelín

VCE  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

20. kolo
20. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

FBC SLOVÁCKO pink

Slovácko

SLC

odehráno

20. kolo
20. kolo

FBK Spartak Hluk

Hluk

HLU  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

24. kolo
24. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

SVČ Včelín

Včelín

VCE

odehráno

24. kolo
24. kolo

PANTHERS OTROKOVICE white

Otrokovice

OTR  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

24. kolo
24. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

PANTHERS OTROKOVICE

Otrokovice

OTR

odehráno

27. kolo
27. kolo

Florbal Vsetín

Vsetín

VSE  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

27. kolo
27. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

FbC Orel Uherský Brod

Orel U. Brod

OUB

odehráno

27. kolo
27. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

Zlín Lions U13

Zlín

ZLN

odehráno

30. kolo
30. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

Florbal Holešov

Holešov

HLS

odehráno

30. kolo
30. kolo

FBC SLOVÁCKO black

Slovácko

SLC  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

30. kolo
30. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

FBC SLOVÁCKO pink

Slovácko

SLC

odehráno

33. kolo
33. kolo

Florbal Vsetín

Vsetín

VSE  
zápis
 

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ

odehráno

33. kolo
33. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

FBK Spartak Hluk

Hluk

HLU

odehráno

33. kolo
33. kolo

FBK URUZ Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí

VMZ  
zápis
 

FBC SLOVÁCKO pink

Slovácko

SLC

odehráno

Partneři klubu