Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Letošní VMCUP je za námi, po napínavém finále slaví vítězství Pobřeží Kocoviny

Pořadí po základních skupinách naznačilo sílu jednotlivých týmů a jejich šancí ve vyřazovací části. Ve skupině A postoupil z prvního místa tým IBK Forestmen, za kterým se umístil VoV, IBK Blackout a Central Gang VM. Ve skupině B si vítězství uhrálo Pobřeží Kocoviny následováno mužstvem Staří a mladí, FBK Dravci a FC Víc.

Přes čtvrtfinále postoupily týmy IBK Forestmen, VoV, IBK Blackout a Pobřeží Kocoviny. V semifinále se střetl IBK Forestmen s IBK Blackout. Blackoutu vyšel náramně začátek utkání, rychle se dostal do vedení, o které přišel až na samém konci utkání a podlehl soupeři 3:4.

Ve druhém semifinále na sebe narazili Pobřeží Kocoviny a VoV. Kocovina měla v tomto duelu od začátku herní převahu, kterou také dokázala gólově zužitkovat. Po výhře 6:3 ji tak čekalo finále.

V souboji o třetí místo VoV rozehráli zápas nadějně. Rychle se dostali do tříbrankového náskoku, o který však rychle přišli. IBK Blackout předvedl nevídaný obrat a šesti brankami po sobě zápas jednoznačně překlopil na svou stranu. VoV se však nevzdali, silným finišem se přiblížili na rozdíl jediné branky. Do konce utkání už ale vyrovnat nestihli. Třetí místo tak patří týmu IBK Blackout, který v minulém ročníku obsadil druhou pozici.

IBK Blackout na turnaji VMCUP2021 Třetí místo na turnaji patří IBK Blackout.

Ve finále na sebe narazil IBK Forestmen a Pobřeží Kocoviny. Oba týmy v celém průběhu turnaje předváděli výborné výkony, finále bylo pro oba celky naprosto zasloužené. Jak se ukázalo také velmi vyrovnané. Kocovina se v průběhu utkání dostala do vedení, ale Forestmen v druhé půli srovnal krok a finále dospělo až k samostatným nájezdům. V této disciplíně se o poznání lépe dařilo Kocovině, která dokázala proměnit hned dva ze tří nájezdů. Naopak IBK Forestmen nedokázal vstřelit ani jednu branku. Kocovina zvítězila 4:3 a slaví prémiové vítězství na turnaji.

IBK Forestmen na turnaji VMCUP2021 Druhé místo letos získal tým IBK Forestmen.
Pobřeží Kocoviny na turnaji VMCUP2021 Vítězství na třetím ročníku VMCUPu vybojoval tým Pobřeží Kocoviny.

Individuální ceny

Cena pro nejlepšího hráče a gólmana shodně putovala k vítěznému týmu Pobřeží Kocoviny. Nejlepší hráč byl posuzován podle kanadského bodování, zvítězil Tomáš Čegan. Druhou cenu pro nejlepšího gólmana turnaje získala jediná žena na celém turnaji, Jana Majerčíková, která svůj tým dovedla až k prvenství na turnaji.

Nejúspěšnější hráči turnaje VMCUP2021 Cenu pro nejlepšího hráče získal Tomáš Čegan. Nejlepší brankářkou se stala jediná žena na turnaji Jana Majerčíková.

Partneři klubu