Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Áčko čeká v neděli poslední výjezd letošní sezóny

Zatímco mladší žáci a dorostenci si zahrají ještě v dubnu, A tým v neděli zakončuje ligovou sezónu 2018/2019 na výjezdu v Morkovicích-Sližanech, kde se utká s domácími Počenicemi. Nejprve odehraje zápas proti B týmu, následně ho čeká suverén letošní sezóny – A tým Počenic.

Florbalisté Valašského Meziříčí už tři zápasy po sobě odešli bodově na prázdno. Poslední výhru tým zaznamenal dokonce už 29. září, což bude v době utkání půl roku! Tabulkové předpoklady hovoří jasně pro Počenice. B tým Počenic zdá se chytil na konci sezóny výbornou formu, vyhrál poslední dvě utkání, zapsal si dokonce skalp 1. AC Uherského Brodu, který patří ke špičce ligy. Díky těmto výhrám se v tabulce posunul právě před Valašské Meziříčí, které se krčí s pouhými 9 body na chvostu tabulky. Hůře už na tom je pouze Květná-Strání a Holešov B – který má bodů šest. Všech šest bodů ovšem vybojoval s florbalisty VM. Poslední vzájemný zápas mezi Valmezem a Počenicemi B skončil remízou 5:5.

A tým Počenic prochází celou sezónou jako nůž máslem, za celý ročník zatím ztratil pouze dva body. Nachází se osamostatněn v čele ligy, s komfortním náskokem deseti bodů na druhé Slovácko a míří tak zpět za postupem do regionální ligy, ze které v minulé sezóně sestoupil. Poslední vzájemné utkání skončilo jasnou výhrou Počenic 8:0. V tomto utkání je favorit tedy jasný.

Partneři klubu