Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Domácí zápasy A mužstva skončily naprostým debaklem

Poslední domácí utkání v letošní sezóně A týmu vůbec nevyšly. V obou zápasech hráči Valašského Meziříčí obdrželi deset branek a trápili se s produktivitou.

Proti Zlín Lions B se domácí hráči prosadili hned v prvním střídání zásluhou dvojice D. Volek – Mareček. Slibný začátek vzal za své o několik vteřin později, kdy hostující Zlín ihned po následném buly vyrovnal na 1:1. Po vyrovnávací brance přišel naprostý výpadek a nekoncentrovanost, která položila základy pro zlínské vítězství. Hosté dokázali během tří minut zvýšit svůj náskok na 1:4. Domácí dokázali na tento zlínský nástup odpovědět snížením na 2:4. Zbytek utkání už ale probíhal v režii hostů, kteří svůj náskok navýšili i díky nabídnutým přesilovým hrám.

21. kolo, 17.03.2018
Domácí 1. AC Uherský Brod 10 : 0
FBK Valašské Meziříčí Hosté
Branky a nahrávky: , Rozhodčí: , Vyloučení: , Využití: , V oslabení:

Večerní utkání s 1. AC Uherský Brod bylo z počátku vyrovnané. Jako první se dokázali gólově prosadit hráči Uherského Brodu. Do konce první třetiny stihli vstřelit ještě jednu branku, do druhé části tak vstupovali s dvou brankovým náskokem. Uherský Brod postupně na hřišti začal dominovat, což se do konce druhé třetiny projevilo dalšími dvěma vstřelenými brankami. Valašské Meziříčí vstoupilo do třetí třetiny s jasným cílem, co nejrychleji vstřelit gól a snažit se zápas otočit. To se ovšem vůbec nedařilo a výsledek byl naprosto opačný. Ve třetí třetině Uherský Brod jasně dominoval a nasázel Valmezu dalších šest branek.

Partneři klubu