Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Muži za sebou mají první trénink v nové hale

Přelom srpna a září znamenal pro valašskomeziříčské florbalisty ukončení letní přípravy a přesun tréninků do sportovních hal. Takzvaná „suchá“, tedy letní příprava je za námi a jsme na prahu nové sezóny 2017/2018.

V této sezóně proběhne u „A“ mužstva změna tréninkových prostor. Sportovní halu v Zubří z důvodu rekonstrukce střídá hranická Naparia. Zda se bude jednat o trvalou změnu zatím není jasné, nicméně pro Hranice hraje fakt, že jsou schopni nabídnout lepší časy. V budoucnu může být také ve hře nově budovaná hala v Hustopečích nad Bečvou.

První trénink proběhl ve středu 6.9.2017 pod vedením nového trenéra Jana Kramáře, který měl na palubovce k dispozici šestnáct hráčů a tři brankáře. Premiérový ligový zápas v novém ročníku odehrají muži 24.9.2017 v U­herském Brodě, kde se střetnou s domácími Orli. Ve druhém zápase bude naším soupeřem FBc Slow Shoes Holešov B.

Tréninky mládeže, tedy elévů, mladších žáků a dorostenců jsou ve fázi zařizování. Jakmile budou známy bližší informace, budou zveřejněny zde na webu v sekci „Tréninky“.

Partneři klubu