Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Starší žáci sbírali zkušenosti na Ostrava Cupu

Starší žáci vyrazili minulý víkend na prestižní mládežnický turnaj Ostrava Cup, kde se utkali s kvalitními soupeři z celé republiky i zahraničí.

V základní skupině čelili týmu FBC Tvarůžek Mohelnice, T.B.C. Králův Dvůr a 1. FBC Karviná. Přestože se naši hráči snažili ze všech sil, síla soupeřů byla značná a nepodařilo se nám vyhrát ani jeden zápas. Tím jsme se kvalifikovali do play-off B.

V play-off B jsme narazili na slovenský tým FTC Filakovo, který jsme s přehledem porazili 4:0. Tento vítězný zápas dodal našim hráčům potřebnou sebedůvěru a chuť do dalších utkání. V semifinále jsme se utkali s týmem Dataf Juniors z Opavy. Bohužel jsme narazili na velmi silného soupeře a zápas skončil prohrou 0:13.

Přestože výsledky nebyly vždy příznivé, turnaj byl pro naše hráče velkou zkušeností. Utkání s tak kvalitními týmy jim poskytla cenné poznatky a motivaci pro další tréninky a zápasy. Věříme, že tyto zkušenosti zúročí v nadcházející sezóně.

Děkujeme všem hráčům za jejich nasazení a reprezentaci klubu. Poděkování patří také trenérům a rodičům za podporu. Těšíme se na další úspěchy v nové sezóně!

Partneři klubu