Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Mladší žáci ani B-tým na vítězství nedosáhli

Mladší žáci zajížděli o uplynulém víkendu ke svým zápasům do Zlína a rezerva mužů do Uherského Brodu.

Mladší žáci

Sestava: Pořický, David, Holub, Zavičák, Rázl, Marková, Španihel, Veverka, Krumpolcová, Doláková, Baričiak

Ač na první pohled výsledkově nevypadá výjezd příliš vydařeně, z herního hlediska tomu bylo naopak. Sobotní turnaj byl jeden z nejtěžších v celé sezóně, nastoupili jsme totiž proti nejkvalitnějším klubům z regionu. A i přesto, že jsme nedělali žádné zásadní chyby, podlehli jsme Vsetínu 1:8 a Uherskému Brodu 2:7. Ve třetím utkání přišel ohromný vzestup proti sehranému celku ze Zlína. Hra měla neuvěřitelný náboj, v zápase jsme dvakrát vedli, fandila a skandovala celá hala. Bohužel jsme v závěru dostali nešťastný gól na konečný stav 3:4, ale byly tam chvíle a souboje na obou stranách, kterým tleskala celá hala. Nebojíme se tak označit zápas proti Zlínu za jedno z nejvydařenější utkání sezóny.

Florbal Vsetín – FBK URUZ Valašské Meziříčí 8:1

FBK URUZ Valašské Meziříčí – FbC Orel Uherský Brod 2:7

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Zlín Lions U13 3:4

Muži B

Sestava: Bija – Mikuda, Hás, Volek M., Kloss, Pernický, Fuchs, Capil, Kramář, Volek D., Lazar, Svatoň

B-týmu mužů se výjezd moc nevyvedl, i když začátek vypadal velmi slibně, po dvou třetinách jsme vedli proti druhému týmu v tabulce, Holešovu, 7:4! Bohužel ve třetí části hry jsme si vedení nedokázali pohlídat, soupeř vsítil 7 gólů a my si z prvního zápasu odnesli trpkou porážku. Druhý zápas, proti domácímu Brodu, se nesl v podobném duchu, do třetí třetiny jsme vstupovali za nerozhodného stavu 5:5, soupeř však vstřelil 4 góly, my pouze jeden. Tím jsme si dost zkomplikovali boj o konečné třetí místo, o to víc musíme zamakat v posledním turnaji, který sehrajeme v Morkovicích 20. dubna!

Florbal Holešov – FBK URUZ Valašské Meziříčí 11:9 (2:4, 2:3, 7:2), Branky: 3. Lazar, 10. Pernický, 13. Lazar, 15. Mikuda, 26. Lazar, 26. Kramář, 26. Mikuda, 32. Svatoň, 38. Pernický

FBK URUZ Valašské Meziříčí – FbC Orel Uherský Brod 6:9 (3:1, 2:4, 1:4), Branky: 7. Pernický, 14. Svatoň, 15. Capil, 21. Lazar, 25. Volek M., 41. Pernický