Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Áčko má první výhru, junioři ze Zlína odvážejí 6 bodů

Již v sobotu Áčko sehrálo své zápasy ve Zlíně, první utkání proti 1. AC Uherskému Brodu našim vůbec nevyšlo. Soupeř měl celý zápas herní převahu, kterou zužitkoval dvěma góly v každé třetině. Valašské Meziříčí se dokázalo zlepšit až v posledním dějství, přesto to nestačilo ani na jednu branku. Soupeř z Uherského Brodu tak vyhrál zcela zaslouženě 6:0.

5. kolo, 28.11.2015
Domácí FbC Slow Shoes Holešov B 5 : 8
FBK Valašské Meziříčí Hosté
Branky a nahrávky: , Rozhodčí: , Vyloučení: , Využití: , V oslabení:

Po nevydařeném prvním utkání nás čekal druhý tým celkového pořadí – FbC Slow Shoes Holešov B. Florbalisté Holešova vstoupili do utkání lépe, už ve čtvrté minutě dokázali poprvé skórovat. Valašské Meziříčí však ještě do přestávky stihlo skóre otočit.

Do druhé třetiny se vstupovalo za stavu 2:1 z pohledu hostujícího Valašského Meziříčí. Druhá třetina nabídla celkem 6 branek, po třech na obou stranách. ValMez šel do třetí třetiny s náskokem jedné branky, za stavu 4:5.

Naši florbalisté náskok už nepustili, skóre navýšili na konečných 8:5 z pohledu VM. V utkání se velmi dařilo juniorům, zejména pak Jarkovi Urbanovi, který zaznamenal tři branky a navrch přidal ještě dvě asistence. Významným dílem tak přispěl k první letošní výhře Valašského Meziříčí.

Áčko se po osmi odehraných zápasech drží na pátém místě tabulky. Příští kolo odehraje 12. prosince na domácím hřišti v Zubří.

Junioři

9. kolo, 29.11.2015
Domácí FBK Valašské Meziříčí 8 : 4
Hornets Brno ZŠ Horní Hosté
Branky a nahrávky: , Rozhodčí: , Vyloučení: , Využití: , V oslabení:
9. kolo, 29.11.2015
Domácí TJ SOKOL LETOVICE 3 : 5
FBK Valašské Meziříčí Hosté
Branky a nahrávky: , Rozhodčí: , Vyloučení: , Využití: , V oslabení:

Juniory čekali v devátém kole soupeři ze spodních pater tabulky. O to více se však museli na utkání koncentrovat. Junioři zvládli oba zápasy, v prvním zvítězili nad Hornets Brno ZŠ Horní 8:4, ve druhém utkání porazili TJ SOKOL LETOVICE 5:3.

V dosavadním průběhu soutěže valašskomeziříčští junioři získali 18 bodů, nachází se na pátém místě tabulky. Příští kolo odehrají 12. prosince ve Slavkově.

Partneři klubu