Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Mladší žáci i junioři své zápasy nezvládli

Mladší žáci a junioři sehráli svá utkání v sobotu 20. ledna, zatímco mladší žáci zajížděli do relativně blízkého Holešova, tak junioři vážili cestu ještě o kousek dál a sice do Morkovic.

Mladší žáci

Sestava: Symerský, Švancara, Pořický, Liebl, Holub, Zavičák, Pivovarčík, Rázl, Krumpolcová, Pudil, Maňák, Baričiak

Při sobotním utkání se mladší žáci vrátili z Holešova bohužel bez vítězství. Ve všech třech utkáních jsme inkasovali vysoký podíl branek od našich soupeřů. Tím pádem máme Otrokovicím, Kroměříži a domácímu Holešovu v budoucnu co vracet. Smolný den se znásobil, když před koncem posledního utkání jeden ze soupeřů zlomil přišlápnutím našemu obránci hůl.

Další utkání nás čeká 3. února v Buchlovicích. Do té doby máme na čem pracovat a věříme, že si kromě zážitku ze hry odvezeme i vítězství.

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Panthers Otrokovice white 3:20

SFK Kozel Kroměříž – FBK URUZ Valašské Meziříčí 10:1

Florbal Holešov – FBK URUZ Valašské Meziříčí 17:5

Junioři

Sestava: Kubíček – Matzner, Filák, Topič, Hrubec, Šrámek, Juráň, Strnadel, Vašica

Naši junioři odehráli paradoxně slušné utkání s Kozlem, kde i při malém počtu hráčů rozhodovali vyloženě detaily a výsledek je o dost krutější než jaká byla herní reality na hřišti. Ve druhém zápase proti Letovicím už bohužel našim klukům došly síly a ve třetí třetině fyzicky již zápas nezvládali a tak je výsledkem výjezdu do Morkovic, jak je již zvykem, dva prohrané zápasy.

SFK Kozel Kroměříž – FBK URUZ Valašské Meziříčí 10:2 (6:1, 2:0, 2:1), Branky: 12. Hrubec, 33. Hrubec

TJ Sokol Letovice – FBK URUZ Valašské Meziříčí 5:1 (1:0, 1:0, 3:1), Branky: 32. Vašica

Partneři klubu