Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Elévové se předvedli na domácím turnaji

První víkend v novém roce měli "pracovně" naplánovaný elévové a junioři. Elévové se předvedli doma, junioři oproti tomu zajížděli do Uherského Hradiště, jak je již zvykem v menším počtu hráčů.

Elévové

Sestava: Hasík, Novosád, Symerský, Uher, Pořický, Hrubec, Volek, Žamboch, Masařík, Svorník

V sobotu zamakala naše nejmladší kategorie elévů na domácí půdě tělocvičny ZŠ Šafaříkova. Zahrát si sem přijely celky z Bystřice pod Hostýnem, Vsetína a Zlína. Ve srovnání s podzimem, kdy řada kluků začínala, byl vidět v týmu velký progres. Dopředu hnalo kluky i plné hlediště diváků, kteří se postarali o parádní atmosféru. I přesto, že se v této věkové kategorii neevidují výsledky, můžeme prozradit, že dvě utkání jsme ovládli a ve dvou jsme sehráli napínavé vyrovnané výkony.

Na další zápasy se můžeme těšit 10.2. v Otroko­vicích.

Junioři

Soupiska: Kubíček – Topič, Matzner, Hrubec, Strnadel, Šrámek, Žárský, Filák

Junioři zajížděli do Uherského Hradiště tradičně v okleštěné sestavě. V prvním zápase proti Slavičínu se nám nedařilo vůbec a ani zvýšený počet lidí na střídačce by naši prohru neodvrátil. Naopak, zápas proti Hattricku byl do poloviny zápasu vyrovnaný, na konci však již došly síly a tak jsme si opět z výjezdu odvezli dvě porážky.

SK Slavičín – FBK URUZ Valašské Meziříčí 18:1 (5:0, 5:0, 8:1), Branky: 45. Hrubec

FBK URUZ Valašské Meziříčí – FBŠ Hattrick Brno B 2:10 (1:2, 0:2, 1:6), Branky: 5. Matzner, 32. Hrubec

Partneři klubu