Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Elévci začínají svádět vyrovnané zápasy

Elévové a rezerva mužů odehráli poslední soutěžní zápasy v tomto kalendářním roce.

Elévové

Sestava: Novosád, Pořický, Masařík, Uher, Hasík, Symerský

Elévové zažili skvělý výjezd, ožívá u nich týmový duch a kluci se už výkonnostně dotahují na ostatní týmy. Dva zápasy byly z naší strany hodně vyrovnané, ale bohužel jsme je nedokázali dotáhnout do vítězného konce, spálili jsme plno vyložených šancí a nakonec jsme zápasy nezvládli fyzicky, jelikož nám absentovalo pár hráčů. Další zápas proti Otrokovicím se nám nepovedl, soupeř je stále vzdálen našim dovednostem, ale musíme uznat, že i tak kluci bojovali. V posledním zápase jsme pak odvedli skvělý výkon a nakonec zaslouženě vyhráli.

Muži B

Sestava: Bija – Volek M., Hás, Kloss, Mikuda, Řezníček, Kramář, Svatoň, Lazar, Pernický, Fuchs, Volek D.

Rezerva mužů nejprve nastoupila proti soupeři ze Slavičína, bohužel zápas ovlivnil v náš neprospěch výkonností propad ve druhé třetině, kdy jsme inkasovali 5 branek, soupeř si ve třetí třetině výsledek pohlídal a my ztratili zbytečně 3 body. Nicméně z prohry jsme se poučili a do druhého zápasu proti Počenicím C jsme vstoupili koncentrovanější. Zápas to byl bojovný a hlavně vyrovnaný, nakonec jsme urvali vítězství na naši stranu poměrně jasným rozdílem a zakončili tak rok 2023 vítězstvím.

FBK URUZ Valašské Meziříčí B – SK Snipers Slavičín 7:10 (3:1, 0:5, 4:4), Branky: 4. Mikuda, 6. Volek D., 9. Pernický, 35. Pernický, 36. Lazar, 42. Volek M., 42. Volek D.

SFK Kozel Počenice C – FBK URUZ Valašské Meziříčí B 6:11 (1:3, 4:4, 1:4), Branky: 10. Pernický, 10. Kramář, 15. Řezníček, 19. Svatoň, 23. Hás, 26. Svatoň, 29. Svatoň, 33. Kloss, 37. Lazar, 40. Lazar, 45. Lazar

Partneři klubu