Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Starší žáci mají další 3 body

Tento víkend sehráli svá domácí utkání muži A a junioři, starší žáci zajížděli ke svým zápasům do Bystřice pod Hostýnem.

Starší žáci

Sestava: Petružálek – Malý, Gajdúšek, Vinklárek, Palát, Pastorčák, Hoffmannová, Keller, Hasík, Kalčák, Kubiš, Marek, Tománek, Hána, Kašík

V prvním zápase proti nám nastoupil soupeř SVČ Včelín, do utkání jsme vstoupili lépe a na konci první třetiny jsme již vedli 4:0, bohužel v dalších dvou třetinách jsme nedokázali brankově navázat, to se však nedá říci o našem soupeři, který se nepoložil a dokázal stav utkání obrátit ve svůj prospěch. V druhém zápase jsme si však spravili chuť a nenechali jsme nikoho na pochybách, kdo je lepším týmem.

SVČ Včelín – FBK URUZ Valašské Meziříčí 5:4 (0:4, 2:0, 3:0), Branky: 1. Kalčák, 4. Marek, 5. Vinklárek, 11. Pastorčák

SFK Kozel Kroměříž – FBK URUZ Valašské Meziříčí 3:14 (1:6, 2:5, 0:3), Branky: 2. Hasík, 4. Kašík, 5. Hasík, 6. Keller, 8. Pastorčák, 8. Pastorčák, 14. Kubiš, 18. Pastorčák, 19. Pastorčák, 20. Kašík, 21. Kalčák, 25. Pastorčák, 28. Pastorčák, 34. Pastorčák

Junioři

Sestava: Kubíček – Hrubec, Šrámek, Kovács, Topič, Chuděj, Studeník, Váhala, Matzner, Juráň, Strnadel

Juniorům se domácí zápasy moc nepovedli, v prvním zápase rozhodla o výsledku první třetina a ve druhém zápase jsme udělali více chyb než náš soupeř. Nicméně i tak jsme odvedli určitě zlepšený výkon s pohledem na již proběhlé utkání, bojujeme dál.

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Florbal Rosice 5:11 (1:7, 4:2, 0:2), Branky: 7. Juráň, 22. Studeník, 25. Chuděj, 29. Topič, 30. Matzner

Brno Gullivers B – FBK URUZ Valašské Meziříčí 11:1 (5:1, 2:0, 4:0), Branky: 8. Matzner

Muži A

Sestava: Koleček – Svatoň, Pavelka, Burda, Capil, Saksa, Zbruž, Studeník, Jiránek, Stříteský, Lazar, Pobořil

V prvním zápase jsme zaznamenali vůbec první klubovou výhru v regionální soutěži, ovšem ne vše bylo zalité sluncem Nad naším soupeřem Shooters Beta, jsme vedli pohodlně již 5:1, závěr byl z naší strany však slabší a soupeři se podařilo zápas zdramatizovat, ale pouze na stav 5:4! Ve druhém zápase proti Bučovicím B rozhodla zejména zkušenost hostujících hráčů a tak jsme prohráli vysoko 5:20.

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Shooters Beta 5:4 (2:0, 1:1, 2:3), Branky: 11. Burda, 13. Lazar, 22. Burda, 34. Burda, 35. Lazar

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Aligators Sokol Bučovice B 5:20 (0:6, 2:6, 3:8), Branky: 18. Jiránek, 27. Jiránek, 44. Burda, 45. Lazar, 45. Zbruž