Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Další víkend, další zápasy!

Domácí zápasy mladších žáků a zápasy mužského týmu Yellow v Uherském Brodě byly na programu o uplynulém víkendu a moc se nám nedařilo.

Mladší žáci

Sestava: Kubičný, Vinklárek, David, Capil, Gajdúšek, Španihel, Holub, Šnejdrla, Veverka, Vašicová, Doláková, Kalčák, Marek, Žitník, Kašík

První zápas naším žákům moc nevyšel v podstatě tahali od samého začátku za kratší stranu provazu a na výsledku to bylo i znát. Naproti tomu ve druhém zápase proti Otrokovicím jsme odehráli vyrovnané utkání, kde vyhrál ten šťastnější tým, kterým byl bohužel soupeř. I tak však našim hráčům patří velká pochvala za jejich nasazení a bojovnost.

FBK URUZ Valašské Meziříčí – FBC Slušovice 4:9

Panthers Otrokovice BLACK – FBK URUZ Valašské Meziříčí 5:4

Muži Y

Sestava: Koleček – Pavelka, Burda, Capil, Zbruž, Novák T., Jiránek, Janoško, Stříteský, Novák L., Pobořil, Švajda

Naši muži bojující o postup do vyšší soutěže se nejprve utkali s lídrem ligy a Počenicemi a poté s posledním týmem ligy z Uherského Brodu. I přes velkou bojovnost první zápas s naši hráči bohužel prohráli 5:3, ve druhém si však spravili chuť a i přes počáteční zaváhání si připsali skap svého soupeře a díky tomu stále ještě drží možnost postupu do regionální soutěže.

SFK Kozel Počenice B – FBK URUZ Valašské Meziříčí Y 5:3 (1:1, 1:0, 3:2), Branky: 14. Zbruž, 45, Burda, 45. Stříteský

FbC Orel Uherský Brod – FBK URUZ Valašské Meziříčí Y 4:5 (1:2, 2:0, 1:3), Branky: 6. Novák T., 12. Burda, 38. Burda, 40. Zbruž, 42. Burda

Partneři klubu