Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Po dvou vítězstvích, dvě prohry

Další utkání odehráli starší žáci opět v nedaleké Bystřici pod Hostýnem. Tentokrát jim však nepřálo štěstí a oba své zápasy prohráli.

Sestava: Hána B. – Malý, Lorenz, Guniot, Matzner, Pastorčák, Koláček, Gajdošík, Kalčák, Kubiš, Balhárková, Capil, Hasík

Do prvního zápasu proti Uherskému Brodu nevstoupili naši hráči špatně, už na začátku druhé minuty se dostali do vedení 1:0, bohužel to jim dlouho nevydrželo a během pěti minut soupeř otočil skóre ve svůj prospěch na 1:3. Valašskomeziříčští se však nevzdali a za dalších 10 minut zásluhou Gajdošíka a Pastorčáka šli opět do vedení o jednu branku, skóre bylo 4:3, ovšem během dalších šesti minut soupeř zase otočil skóre na svou stranu a rázem to bylo 4:6. Vzápětí vstřelil Matzner kontaktní gól, na ten však zase vzápětí soupeř dokázal odpovědět. Konečnou tečku za zápasem měl Gajdošík, který upravil skóre na konečných 6:7 pro našeho soupeře z Uherského Brodu. Druhý zápas už tak vyrovnaný nebyl a i když naši hráči bojovali, tak obdrželi jedenáct branek a odnesli si vysokou porážku 4:11.

FbC Orel Uherský Brod – FBK URUZ Valašské Meziříčí 7:6 (3:2, 0:2, 4:2), Branky: 2. Gajdošík, 8. Pastorčák, 14. Gajdošík, 18. Pastorčák, 31. Matzner, 33. Gajdošík

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Zlín Lions U14 4:11 (1:5, 1:2, 2:4), Branky: 6. Gajdošík, 19. Lorenz, 27. Matzner, 28. Matzner