Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Poslední soutěžní utkání v tomto roce

V sobotu 17. prosince odehrály naše týmy svá poslední letošní utkání. Mladší žáci zajížděli do Bystřice pod Hostýnem a oba mužské celky sehrály svá utkání na domácí půdě v Hustopečích nad Bečvou.

Mladší žáci

Soupiska: Hoffmannová – Capil, Liebl, Holub, Španihel, Žitník, Veverka, Vašicová, Marek, Zavičák

Mladší žáci vstoupili do turnaje se vzestupnou tendencí. Nejprve sice proti soupeři ze Včelína nedokázali vstřelit ani jednu branku a tak prohráli vysoko 6:0. Nicméně do dalších dvou zápasů vstoupili hráči Valašského Meziříčí s úplně jiným nastavením mysli a nejprve dokázali remizovat s týmem ze Slušovic 5:5 a v posledním utkání tohoto roku porazili tým ze Slovácka 4:3. A tak se stylově rozloučili s rokem 2022.

SVČ Včelín – FBK URUZ Valašské Meziříčí 6:0

FBK URUZ Valašské Meziříčí – FBC Slušovice 5:5

FBK URUZ Valašské Meziříčí – FBC Slovácko 4:3

Muži Y

Soupiska: Koleček – Švajda, Pobořil, Stříteský, Jiránek, Zbruž, Saksa, Capil, Tomanec, Burda, Pavelka

Muži týmu Yellow vstoupili do turnaje s tím, že musejí odčinit své dvě porážky z předchozího výjezdu. A to se jim také podařilo! Nejprve zdolali po litém boji tým z Uherského Brodu a následně vrátili C týmu Hluku porážku z minulého turnaje a porazili jej vysoko 6:11! Yellow se tak posunulo na třetí místo v tabulce a nevzdává boj o postup do vyšší soutěže.

FBK URUZ Valašské Meziříčí Y – FbC Orel Uherský Brod 6:4 (2:3, 1:0, 3:1), Branky: 3. Jiránek, 7. Pobořil, 27. Tomanec, 32. Tomanec, 39. Burda, 41. Pavelka

FBK Spartak Hluk C – FBK URUZ Valašské Meziříčí Y 6:11 (1:1, 1:5, 4:5), Branky: 6. Švajda, 20. Pobořil, 20. Burda, 24. Tomanec, 25. Jiránek, 28. Švajda, 33. Capil, 34. Jiránek, 37. Burda, 39. Jiránek, 39. Burda

Muži B

Soupiska: Bija – Svatoň, Chuděj, Mareček, Mikuda, Hás, Pořický, Volek M., Volek D., Fuchs, Fiurášek

Stejně jako tým Yellow i tým Black musel odčinit své pochybení v posledních odehraných zápasech a navíc se musel obejít bez svého klíčového hráče Petra Pernického. To svazovalo valašskomeziříčský tým asi nejvíce a i když držel nad týmem z Hluku vedení o 2 góly nakonec o něj přišel a v samém závěru obdržel gól, který je odsoudil k další prohře v řadě. Naštěstí proti týmu z Uherského Brodu si zásluhou čtyř gólů naši hráči vybojovali již druhé vítězství v sezóně a napravili si tak reputaci z prvního utkání.

FBK URUZ Valašské Meziříčí B – FBK Spartak Hluk C 4:5 (1:0, 1:1, 2:4), Branky: 11. Fiurášek, 21. Volek D., 31. Mikuda, 44. Volek M.

FbC Orel Uherský Brod – FBK URUZ Valašské Meziříčí B 0:4 (0:0, 0:1, 0:3), Branky: 29. Fiurášek, 35. Chuděj, 38. Fiurášek, 43. Pořický

Partneři klubu