Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Starší žáci padli ve Zlíně

V sobotu 15. října zajížděli valašskomeziříčští starší žáci na své zápasy do krajského města, kde se střetli s týmem Zlín Lions U14 a týmem FbC Orel Uherský Brod.

Sestava: Petružálek, Hána B. – Malý, Tomeček, Lorenz, Harvey, Hána V., Ševela, Martinez Guniot, Matzner, Koláček, Gajdošík, Konvičný, Jáchim, Kubiš, Balhárková, Hasík, Kalčák

V prvním zápase náš tým nastoupil proti týmu z Uherského Brodu. Naši hráči do zápasu nevstoupili ideálně a bohužel již ve třetí minutě jsme prohrávali 0:2 v deváté minutě jsme zásluhou Alfreda Harveyho snížili na rozdíl jedné branky, ale pak se otěží zápasu chopili dost silně hráči soupeře a sedmi brankami si zajistili pohodlné vedení 1:9. Valašskomeziříčští hráči se nevzdali a korigovali výsledek utkání díky brankám Matznera a Gajdošíka na 3:9.

FBK URUZ Valašské Meziříčí – FbC Orel Uherský Brod 3:9 (1:4, 0:2, 2:3), Branky: 9. Harvey, 34. Matzner, 36. Gajdošík

Druhý zápas s domácím Zlínem byl o poznání vyrovnanější, ale bohužel vývoj skóre byl dost podobný tomu, prvnímu. V půlce druhé třetiny jsme prohrávali 2:0, ale díky gólu Matznera jsme dokázali snížit na rozdíl jediného gólu. Bohužel soupeř téměř okamžitě na tento gól našel odpověď a ve třicáté minutě odskočil na rozdíl tří branek. Dvě a půl minuty před koncem dokázal snížit Kalčák a vykřesal pro nás tak ještě trošku naděje, kterou nakonec pohřbil soupeř půl minuty před koncem zápasu dalším gólem, nakonec jsme tedy s domácím týmem prohráli 5:2.

Zlín Lions U14 – FBK URUZ Valašské Meziříčí 5:2 (1:0, 1:1, 3:1), Branky: 24. Matzner, 34. Kalčák