Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Úspěšný víkend naší mládeže

Další své zápasy odehrály o uplynulém víkendu mladší žáci a dorostenci. Oběma týmům se dařilo a přivezli po dvou vítězstvích.

Mladší žáci

První utkání proti domácímu týmu SVČ Včelín našemu týmu moc nevyšlo. I když náš pohyb na hřišti byl vcelku dobrý a vytvořili jsme si pár krásných šancí, tak skvěle chytající brankář Včelína a úspěšné sehrané rychlé protiútoky měly za následek výsledek utkání v poměru 9:1 ve prospěch soupeře.

Ve druhém utkání proti nám nastoupil prakticky neznámý soupeř – 1.AC Uherský Brod. Do zápasu jsme vstoupili s upravenou sestavou a také zlepšenou kombinační hrou, která nás dovedla k vítězství 7:3.

Do třetího utkání proti Holešovu jsme nastupovali s odhodláním a chutí po hře. Hned v první minutě jsme se ujali vedení a i přesto, že se soupeř snažil dotáhnout a vstřelil dvě branky, vždy jsme odskočili a nakonec zvítězili 4:2.

SVČ Včelín – FBK URUZ Valašské Meziříčí 9:1

FBK URUZ Valašské Meziříčí – 1. AC Uherský Brod 7:3

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Florbal Holešov 4:2

Dorostenci

Sestava: Kubíček – Hrubec, Zavadil, Filip, Malý, Gajdošík, Pernický, Zelénka, Žárský

Dorostenci zajížděli na své utkání do nedalekých Slušovic. V prvním zápase proti nim nastoupil tým Florbal Kuřim. V této vyrovnané taktické bitvě díky většímu nasazení a skvěle odvedené práci na hřišti zvítězili valašskomeziříčští dorostenci díky gólům Gajdošíka a Zelénky 2:0.

Ve druhém utkání na nás čekal tým Aligators U16 B, zde jsme se se soupeřem přetahovali o výsledek v podstatě v celém utkání. Soupeř šel sice do vedení, ale díky gólům Hrubce a Žárského jsme otočili vývoj utkání na 2:1, následně soupeř vyrovnal, ale my jsme šli opět do vedení gólem Zavadila a bohužel necelé tři minuty před koncem zápasu soupeř vyrovnal. Následovaly samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšný jenom jeden jediný střelec a byl to náš Kryštof Zelénka a díky tomu jsme nakonec urvali i druhé vítězství.

Florbal Kuřim – FBK URUZ Valašské Meziříčí 0:2 (0:0, 0:2, 0:0), Branky: 16. Gajdošík, 22. Zelénka

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Aligators U16 B 4:3sn (2:2, 1:1, 0:0), Branky: 10. Hrubec, 12. Žárský, 14. Zavadil