Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Mladší žáci a dorostenci odehráli své první zápasy!

O uplynulém víkendu mladší žáci a dorostenci oficiálně otevřeli sezónu 2022/23, když sehráli své první zápasy.

Mladší žáci

Mladší žáci odjížděli na své zápasy do Holešova, kde jim byly soupeřem týmy z Otrokovic, Včelína a domácího Holešova. Naši hráči odvedli bojovné výkony a odvezli si jednu výhru, jednu remízu a jednu porážku. Turnaj celkově byl hodnocen pozitivně a hráči se již těší na další zápasy, které v této sezóně odehrají.

FBK URUZ Valašské Meziříčí – Panthers Otrokovice Black 6:3

SVČ Včelín – FBK URUZ Valašské Meziříčí 6:1

Florbal Holešov – FBK URUZ Valašské Meziříčí 2:2

Dorostenci

Soupiska: Kubíček – Harvey, Matzner, Kubenka, Hrubec, Gajdošík, Pernický, Zelénka, Zavadil

Oproti tomu dorostenci zajížděli na své zápasy do Morkovic-Slížan a nevedli si vůbec špatně. V prvním zápase proti týmu Florbal Rosice po na začátku druhé třetiny prohrávali již 4:1. Hráči Valašského Meziříčí se, ale nevzdali a během necelých 10 minut otočili skóre po dvou brankách Zavadila a po jedné z hole Gajdošíka a Hrubce ve svůj prospěch. V poslední části hry se nejprve Rosicím podařilo vyrovnat a následně jít do vedení. Pernický za Valašské Meziříčí však ještě srovnal skóre na 6:6. Utkání nakonec rozhodl nešťastný zákrok tři vteřiny před koncem za které bylo nařízeno trestné střílení, které tým z Rosic proměnil a Valmez tedy po velmi bojovném výkonu padl 7:6.

Florbal Rosice – FBK URUZ Valašské Meziříčí 7:6 (2:0, 2:5, 3:1) Branky: 14. Pernický, 16. Gajdošík, 16. Zavadil, 22. Hrubec, 24. Zavadil, 36. Pernický

Ve druhém utkání proti týmu ze Slušovic již byla hra více v režii našich hráčů, kdy po první třetině vedli brankami Pernického a Hrubce. Ve druhé třetině Slušovice sice skóre vyrovnali na 2:2, ale poté už jenom tahali vždy za kratší konec. Naši hráči vždy o gól odskočili a soupeř maximálně vyrovnal skóre. Hráči Valmezu si, ale výsledek utkání pohlídali a vyhráli nakonec poměrem 6:4

FBK URUZ Valašské Meziříčí – FBC Slušovice 6:4 (2:0, 2:3, 2:1) Branky: 1. Pernický, 2. Hrubec, 18. Zavadil, 22. Gajdošík, 27. Zavadil, 29. Gajdošík