Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Tým Yellow získal v domácích utkáních čtyři body. Black po pěti zápasech bodoval.

Florbalisté mužského týmu Yellow zakončili v něděli sezónu domácími zápasy. V prvním utkání poměřili síly s druhým týmem Valmezu. V utkání se brzy ujali vedení. Už v první třetině si vybudovali rozhodující náskok 3:0. Další dvě třetiny byly co se týká branek vyrovnanější. Tým Yellow nakonec zdolal tým Black 5:3.

V posledním utkání letošní sezóny se proti týmu Yellow postavily Slušovice. Naši florbalisté znovu začali utkání lépe než soupeř. Ujali se vedení, na začátku druhé třetiny však soupeř srovnal krok – 1:1. Dvě minuty po vyrovnání se Slušovice prosadily podruhé a dostali se tak do vedení, které vydrželo až do třetí třetiny. V té dokázali florbalisté Valmezu srovnat krok a šest minut před koncem utkání šli do trháku 3:2. Soupeř ze Slušovic na obdrženou branku však dokázal zareagovat a stanovil konečné skóre na remíze 3:3.

Z posledních dvou utkání získali florbalisté týmu Yellow čtyři body a zůstane jim konečné čtvrté místo v tabulce. Počenice si závěr sezóny pohlídali a třetí místo bez problémů uhájili.

Tým Black si pro prohře spravil chuť na Holešovu

Tým Holešova přicestoval do Hustopeč nad Bečvou v pouhých sedmi hráčích. Navíc hrál dvě utkání po sobě a tak hráčům brzy došly síly. Přestože první třetina byla na branky vyrovnaná, hra příliš skóre neodpovídala. Z první třetiny si Valašské Meziříčí odneslo náskok 5:4. Zbytek utkání však na hřišti dominovali hráči našeho týmu Black. Druhou třetinu Valašské Meziříčí ovládlo v poměru 10:2. Poslední dějství skončilo 9:1 pro Valmez. Konečný výsledek utkání 24:7 pro tým Black.

Tým Black čeká v sobotu 23. dubna poslední dvojutkání ve Slušovicích, kde budou florbalisté hájit své páté místo v tabulce.

Partneři klubu