Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Yellow z Holešova odváží 3 body. Black ze Slušovic bez bodů.

V sobotu odehrály oba mužské týmy další porci zápasů. Tým Yellow ke svým utkáním odcestoval do nedalekého Holešova, kde se střetl s mužstvy z Uherského Brodu. Nejprve porazil FbC Orel Uherský Brod v poměru 7:1. Hattrickem se v zápase blýskl Kryštof Burda, navíc přidal i dvě asistence. Dařilo se také Lukáši Novákovi, který v utkání získal čtyři body za branku a tři asistence.

Ve druhém utkání naši florbalisté narazili na lídra soutěže 1. AC Uherský Brod. Hráči Brodu potvrdili svou kvalitu, v utkání zvítězili 13:5.

V sobotu své utkání odehrál také tým Black. Ten cestoval do Slušovic, kde se potkal s Hlukem B a Počenicemi B. V prvním utkání proti FBK Spartak Hluku B se florbalisté Valašského Meziříčí dostali dvě minuty před koncem první třetiny do vedení. To však vydrželo jen 19 vteřin. Hluk dvěma rychlými brankami ještě v první části skóre otočil ve svůj prospěch. Hluk nakonec celé utkání opanoval v poměru 2:8.

Florbalisté si chtěli spravit chuť alespoň v zápase proti SFK Kozel Počenice B. Utkání jim ale hrubě nevyšlo. Vstup do utkání nebyl špatný, ale kýžené branky se Valmez nedočkal. Zápas nakonec skončil blamáží, florbalisté Valašského Meziříčí prohráli vysoko 1:7 a ze Slušovic tak odjíždějí bez zisku bodů.

Tým Yellow díky zisku tří bodů poskočil v tabulce na čtvrté místo na úkor týmu Black. Třetí místo se oběma týmům vzdálilo. Yellow ztrácí pět bodů, Black sedm. Další utkání odehrají mužské týmy 26. března.