Logo FBKVM FBK Valašské Meziříčí

Florbalisté v domácích utkáních sbíraly body

V něděli florbalisté odehráli ve sportovního hale v Hustopečích nad Bečvou další porci zápasů. V Hustopečích se tentokrát představily oba naše mužské týmy. Navíc na ně čekala neobvyklá porce tří utkání v jeden den. Oběma týmům se na domácí půdě dařilo. Pořádající tým Yellow vybojoval šest bodů za jednoznačné výhry nad Slušovicemi 9:3 a Holešovem 12:1.

Tým Black také sbíral body, s Holešovem zvítězil 5:3 a utkání proti Slušovicím skončilo remízou 4:4. Zajimavostí je, že tým Black z dosavadních třech utkáních s tímto soupeřem se o body musel vždy podělit.

Poslední utkání dne svedlo oba naše týmy proti sobě. Tým Yellow začal aktivněji, do konce první třetiny se dostal do zaslouženého vedení 3:0. Ve druhé části padla pouze jedna branka do sítě Yellow – 3:1. Ve třetí třetině převzal tým Black iniciativu a dokázal srovnat stav. Vteřinu před koncem utkání navíc vstřelil díky odrazu od gólmana šťastnou branku a dokonal obrat – 3:4.

Tým Yellow z domácích utkání odváží šest bodů za dvě výhry. Tým Black vybojoval ještě o bod více, v tabulce se posunul na čtvrtou příčku, bod za třetí Počenice. Yellow patří páté místo se ztrátou pouhého bodu na tým Black.