Úvodní obrázek

Starší žáci rozjeli sezónu vítězně

02.10.2020 | Redakce

Tým starších žáků rozehrál svou sezónu minulou sobotu v Uherském Brodě. V prvním utkání svěřenci trenéra Milana Pořila narazili na PANTHERS Otrokovice black. První třetinu zvládli lépe hráči Valašského Meziříčí, dostali se do dvoubrankového náskoku. Druhá třetina byla na góly vyrovnaná, každý z týmů se prosadil jednou brankou. Do poslední třetiny šli hráči Valmezu s vedením 3:1. Náskok se hráčům podařil udržet až do konce, i když Otrokovice utkání na začátku třetiny zdramatizovaly a stáhly náskok VM na jedinou branku. Starší žáci ale závěr zvládli a vybojovali si těsné vítězství 4:3.

Ve druhém zápase na žáky čekal 1. AC Uherský Brod. Utkání bylo na góly velmi bohaté, padlo celkově devatenáct branek. První třetinu ovládli hráči Valmezu 1:5. Ve druhé třetině byli také produktivnější, nasázeli soupeři dalších 6 golů a obdrželi 3. Do poslední třetiny starší žáci vstupovali s náskokem 4:11. Ve třetí třetině svůj náskok ještě navýšili na konečné vítězství 5:14.

Zítra, v sobotu 3.10.2020 rozehrají sezónu také dorostenci. Poslední kategorie Valašského Meziříčí, která ještě nezasáhla do soutěžních utkání. V Brně se střetnou s K1 Florbal Židenice B a TJ SOKOL Letovice.