Úvodní obrázek

Junioři mají z domácího turnaje plný počet bodů

Juniorům Valašského Meziříčí se v sobotu dařilo, na domácí palubovce v Hustopečích nad Bečvou získali plný počet bodů. Premiéra v "domácí" - tréninkové hale se tak povedla na výbornou.

25.11.2019 | Redakce

FBK Valašské Meziříčí 5:3 SFK Kozel Kroměříž

V prvním utkání se domácí Valašské Meziříčí dostalo do vedení už po pouhých pěti vteřinách. V průběhu první třetiny domácí náskok navýšili až na vedení 3:0. Hosté však ještě do přestávky stihli snížit – 3:1. Druhá třetina byla vyrovnanější, dokázali se v ní prosadit pouze hosté – 3:2. Poslední třetinu si domácí již pohlídali a SFK Kozel Kroměříž porazili v konečném poměru 5:3.

FBK Valašské Meziříčí 5:4 TROOPERS

Druhé utkání mělo velmi podobný začátek. Valmez se prosadil už v osmnácté vteřině. Krátce před koncem první třetiny se povedlo zvýšit náskok – 2:0. Začátek prostřední části znovu lépe zvládli domácí hráči. Po čtrnácti vteřinách odskočili na rozdíl tří branek – 3:0. Hosté ale nesložili zbraně a snažili se utkání zvrátit ve svůj prospěch. Odměnou za snahu jim bylo snížení – 3:1. Hosté se ze vstřelené branky neradovali příliš dlouho. Na obdrženovou branku zareagovali domací už po minutě zvýšením náskoku – 4:1. Hosté do konce druhé třetiny znovu snížili stav – 4:2. Do třetí třetiny vstoupili lépe hostující hráči, po patnácti vteřinách snížili 4:3. Valmez se obdrženou brankou nenechal rozhodit, naopak už po dvou minutách patřilo domácím znovu vedení o dvě branky – 5:3. Hosté už do konce třetiny stihli pouze korigovat stav. Domácí hráli na konci zápasu v oslabení pět na tři. Hostující tým se ale prosadit nedokázal. Valašské Meziříčí udrželo náskok a zvítězilo nad TROOPERS 5:4.