Úvodní obrázek

Mladší žáci odšpuntovali úvodními zápasy novou sezónu

Náš klub v letošní sezóně vyšle do soutěžních utkání celkem čtyři týmy. Již tradičně to bude tým mužů, mladší a starší žáci a nově junioři. Mladší žáci zároveň včera jako náš první tým, nastoupili ke svým soutěžním utkáním, během kterých poznali chuť porážky, remízy i vítězství.

15.09.2019 | Redakce

Muži 2019/2020

Mužský tým bude letos opět nastupovat ve Zlínské lize, své první utkání odehraje 28.9.2019 v Boj­kovicích. Soupeřem jim bude Strání-Květná a Hluk C. Muži by se v této sezóně jistě chtěli prát o vyšší příčky, než tomu bylo v minulé sezóně, kde jim patřila až osmá pozice z deseti účastníků.

Junioři 2019/2020

Po několikaleté pauze máme znovu tým juniorů. Ti do 2. ligy juniorů – skupina 6 nastoupí ještě o týden dříve než muži. V Křenovicích se postaví proti SFK Kozel Kroměříž a FbC Aligators. Juniorský tým nahradil dorostence, kteří v letošní sezóně nemohli být otevřeni pro nedostatek hráčů potřebných ročníků. Tým juniorů nemá do nové sezóny stanoveny pevné cíle. Ty se budou postupně rýsovat jakmile tým začne více poznávat soupeře a kvalitu ligy.

Starší žáci 2019/2020

Starší žáci nastoupí v Přeboru starších žáků – skupina 6 stejně jako juniorský tým už příští víkend 21.9.2019. Přebor má celkem jedenáct účastníků, v prvním zápase florbalisté narazí na Slavičín a Holešov.

Mladší žáci 2019/2020

Mladší žáci hrají Zlínskou ligu mladších žáků. Liga má celkem čtrnáct účastníků. Mladší žáci ke svým prvním zápasům nastoupili už včera, kdy nejdříve prohráli se Vsetínem, následně remizovali se Včelím a nakonec zvítězili nad Slušovicemi. V mladších žácích se nehraje tabulkovým systémem, za vítězství se nezapočítávají žádné body. V této kategorii jde zejména o radost ze hry a zlepšování individuálních dovedností.

Aktuality

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Junioři a starší žáci mají po bodu

23.09.2019

Junioři a starší žácí získali z prvního výjezdu shodně jeden bod.

Nábor 2019

11.09.2019

Florbalový nábor dětí se koná již zítra od 15 hodin ve velké tělocvičně ZŠ Šafaříkova.

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga