Úvodní obrázek

Shrnutí uplynulé dorostenecké sezóny

Poslední dva zápasy se odehrály 28. 4. v  Holešově, čímž dorostenci ukončili svoji sezónu. Narazili zde na tabulkově slabší soupeře, konkrétně na tým Holešova a Počenic.

23.05.2019 | Redakce

První zápas odehráli dorostenci s posledním Holešovem, nad kterým zvítězili s přehledem 8:0. Celý zápas byli kluci střelecky i technicky lepší a proto si výsledek pohlídali bez jakýchkoliv problémů.

Do druhého zápasu nastoupili kluci s velkým nasazením vyhrát, protože bojovali o zisk čtvrtého místa v tabulce. Soupeř přijel v kvalitní sestavě, a proto bylo už od první minuty jasné, že to nebude vůbec jednoduchý zápas. Diváci se měli na co dívat, hrálo se furt tam a zpět. Zápas měl krásné střelecké výkony a ještě lepší zákroky golmanů na obou stranách. Ve třetí minutě se povedlo Kryštofovi Burdovi vstřelit jedinou branku zápasu, která jim i přesto k výhře nepomohla. V 18. minutě srovnal skóre Ondřej Savčák z Počenic. Do konce zápasu už nepadl ani jeden gól, i když šancí bylo nespočet. Sudí ukončili závěrečným písknutím zápas za stavu 1:1.

Dorostenci nakonec skončili na 4. místě.

Zeptali jsme se na pár otázek nejlepšího střelce týmu Kryštofa Burdy

Jak hodnotíš svůj střelecký výkon, jsi spokojený?

Tak určitě jsem s mým střeleckým výkonem spokojený, asi byla to moje střelecky nejvydařenější sezóna vůbec, ale velký podíl na tom také měli moji spoluhráči.

Co týmová práce, fungovalo vše jak mělo?

Týmová práce až na nějaké menší neshody byla dobrá, určitě lepší než minulou sezónu ale ještě máme co zlepšovat.

A jak to vidí kapitán Michael Zbruž?

Jak by jsi zhodnotil chování a přístup spoluhráčů? Respektují tvé pokyny?

Určitě jsem spokojený. U kluků mám přiměřený respekt, přece jenom jsme spoluhráči a já se necítím jako nic víc. Dokáží mě poslechnout, vzájemně se podpořit a povzbudit, i když se zrovna moc nedaří. Na zápasech se vždy všichni snaží ze sebe odevzdat maximum za což jsem rád.