Úvodní obrázek

Áčko čeká v neděli poslední výjezd letošní sezóny

Zatímco mladší žáci a dorostenci si zahrají ještě v dubnu, A tým v neděli zakončuje ligovou sezónu 2018/2019 na výjezdu v Morkovicích-Sližanech, kde se utká s domácími Počenicemi. Nejprve odehraje zápas proti B týmu, následně ho čeká suverén letošní sezóny – A tým Počenic.

25.03.2019 | Redakce

Florbalisté Valašského Meziříčí už tři zápasy po sobě odešli bodově na prázdno. Poslední výhru tým zaznamenal dokonce už 29. září, což bude v době utkání půl roku! Tabulkové předpoklady hovoří jasně pro Počenice. B tým Počenic zdá se chytil na konci sezóny výbornou formu, vyhrál poslední dvě utkání, zapsal si dokonce skalp 1. AC Uherského Brodu, který patří ke špičce ligy. Díky těmto výhrám se v tabulce posunul právě před Valašské Meziříčí, které se krčí s pouhými 9 body na chvostu tabulky. Hůře už na tom je pouze Květná-Strání a Holešov B – který má bodů šest. Všech šest bodů ovšem vybojoval s florbalisty VM. Poslední vzájemný zápas mezi Valmezem a Počenicemi B skončil remízou 5:5.

A tým Počenic prochází celou sezónou jako nůž máslem, za celý ročník zatím ztratil pouze dva body. Nachází se osamostatněn v čele ligy, s komfortním náskokem deseti bodů na druhé Slovácko a míří tak zpět za postupem do regionální ligy, ze které v minulé sezóně sestoupil. Poslední vzájemné utkání skončilo jasnou výhrou Počenic 8:0. V tomto utkání je favorit tedy jasný.

Aktuality

Starší žáci utrpěli dva debakly

25.11.2019

Starší žáci hráli v neděli s prvními dvěma celky tabulky. Výkonostní rozdíl byl znatelný. Proti ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue prohráli 19:3. Druhé utkání proti FBC Dragons skončilo 1:15 v neprospěch hráčů Valmezu.

Mladší žáci vybojovali v 10. kole remízu

04.11.2019

Mladší žáci o víkendu odehráli další tři utkání. V prvním zápase podlehli sousednímu Vsetínu 1:6. Ve druhém utkání se jim také nepodařilo vyhrát, Holešov zvítězil 8:3. Třetí zápas mladým florbalistům vyšel lépe, s Včelínem remizovali 3:3.

Junioři v Morkovicích bez bodů

30.10.2019

Junioři nestačili na Sokol Brno | EMKOCase GuliversB, kterému podlehli 3:11. Druhý zápas byl vyrovnanější, junioři ale z Morkovic odjíždí i tak s prázdnou. Hornets Brno ZŠ Horní zvítězil 4:2.

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga