Úvodní obrázek

Áčko čeká v neděli poslední výjezd letošní sezóny

Zatímco mladší žáci a dorostenci si zahrají ještě v dubnu, A tým v neděli zakončuje ligovou sezónu 2018/2019 na výjezdu v Morkovicích-Sližanech, kde se utká s domácími Počenicemi. Nejprve odehraje zápas proti B týmu, následně ho čeká suverén letošní sezóny – A tým Počenic.

25.03.2019 | Redakce

Florbalisté Valašského Meziříčí už tři zápasy po sobě odešli bodově na prázdno. Poslední výhru tým zaznamenal dokonce už 29. září, což bude v době utkání půl roku! Tabulkové předpoklady hovoří jasně pro Počenice. B tým Počenic zdá se chytil na konci sezóny výbornou formu, vyhrál poslední dvě utkání, zapsal si dokonce skalp 1. AC Uherského Brodu, který patří ke špičce ligy. Díky těmto výhrám se v tabulce posunul právě před Valašské Meziříčí, které se krčí s pouhými 9 body na chvostu tabulky. Hůře už na tom je pouze Květná-Strání a Holešov B – který má bodů šest. Všech šest bodů ovšem vybojoval s florbalisty VM. Poslední vzájemný zápas mezi Valmezem a Počenicemi B skončil remízou 5:5.

A tým Počenic prochází celou sezónou jako nůž máslem, za celý ročník zatím ztratil pouze dva body. Nachází se osamostatněn v čele ligy, s komfortním náskokem deseti bodů na druhé Slovácko a míří tak zpět za postupem do regionální ligy, ze které v minulé sezóně sestoupil. Poslední vzájemné utkání skončilo jasnou výhrou Počenic 8:0. V tomto utkání je favorit tedy jasný.

Aktuality

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Dorostenci vybojovali 6 bodů

18.02.2019

Dorostenci dokázali z domácího turnaje vytěžit maximum a odváží si plný počet bodů.

Čegan na hostování

07.11.2018

Útočník Tomáš Čegan využil dvouměsíční zápasouvou pauzu „A“ mužstva k hostování v sousedním Rožnově pod Radhoštěm.

Vítězství na Ossiko Cupu

21.08.2018

Tým IBK Pobřeží kocoviny složený převážně z hráčů Valašského Meziříčí zvítězil na ostravském Ossiko Cupu 2018 v kategorii rekre. Blahopřejeme!

Prvenství v úspěšnosti přesilovek

25.03.2018

Kolo před koncem letošní sezóny patří Valašskému Meziříčí prvenství v úspěšnosti přesilovek Zlínské ligy mužů.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga