Úvodní obrázek

Dorostenci bez bodů

Dorostenci Valašského Meziříčí započali novou sezónu 2018/2019 ve Zlíně, kde se utkali s domácím Zlínem a s družstvem ze Vsetína.

20.09.2018 | Redakce

Dorostenci Valašského Meziříčí započali novou sezónu 2018/2019 ve Zlíně, kde se utkali s domácím Zlínem a s družstvem ze Vsetína.

Před prvním zápasem si vzal kapitán na starost důkladnou rozcvičku a rozchytání golmanů. Do zápasu se Zlínem nevstoupili dorostenci zrovna nejlépe. Hned ve 12 sekundě se Zlín ujal vedení. V osmé minutě odpověděl na první gól Lukáš Pobořil, který srovnal na 1:1. Do konce třetiny stihli dostat ještě 2 góly. Druhá třetina byla nejvíce vyrovnaná, po začátku třetiny vstřelil gól Vojtěch Saksa a upravil skóre na 3:2. Přestřelka pokračovala, hráči hráli na plno. Do třetí třetiny nevstoupili dorostenci moc dobře, hned 3 minuty po začátku třetiny vstřelil Zlín gól a navýšil tak skóre na 6:3, poté už padl jen jeden – poslední gól, který upravil brankový náskok Zlína.

Ve druhém zápase začali s čistým kontem, předchozí zápas nechali být a začali se koncentrovat na nový zápas se Vsetínem. První třetina byla hrozně vyrovnaná na obou stranách, bohužel se nikomu nepoštěstilo a třetina skončila bez gólu, za stavu 0:0. Dvě a půl minuty po začátku druhé třetiny vstřelil Vsetín gól a ujal se vedení. Dorostenci se ale nenechali zaskočit a krátce na to odpověděl gólem Lukáš Pobořil, čímž srovnal brankový rozdíl. Druhou třetinu dohráli za stavu 2:2. Třetí třetina se vůbec nepovedla a tak ji prohráli 0:4. Výsledný stav 2:6.

Aktuality

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Junioři a starší žáci mají po bodu

23.09.2019

Junioři a starší žácí získali z prvního výjezdu shodně jeden bod.

Nábor 2019

11.09.2019

Florbalový nábor dětí se koná již zítra od 15 hodin ve velké tělocvičně ZŠ Šafaříkova.

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga