Úvodní obrázek

Dorostenci bez bodů

Dorostenci Valašského Meziříčí započali novou sezónu 2018/2019 ve Zlíně, kde se utkali s domácím Zlínem a s družstvem ze Vsetína.

20.09.2018 | Redakce

Dorostenci Valašského Meziříčí započali novou sezónu 2018/2019 ve Zlíně, kde se utkali s domácím Zlínem a s družstvem ze Vsetína.

Před prvním zápasem si vzal kapitán na starost důkladnou rozcvičku a rozchytání golmanů. Do zápasu se Zlínem nevstoupili dorostenci zrovna nejlépe. Hned ve 12 sekundě se Zlín ujal vedení. V osmé minutě odpověděl na první gól Lukáš Pobořil, který srovnal na 1:1. Do konce třetiny stihli dostat ještě 2 góly. Druhá třetina byla nejvíce vyrovnaná, po začátku třetiny vstřelil gól Vojtěch Saksa a upravil skóre na 3:2. Přestřelka pokračovala, hráči hráli na plno. Do třetí třetiny nevstoupili dorostenci moc dobře, hned 3 minuty po začátku třetiny vstřelil Zlín gól a navýšil tak skóre na 6:3, poté už padl jen jeden – poslední gól, který upravil brankový náskok Zlína.

Ve druhém zápase začali s čistým kontem, předchozí zápas nechali být a začali se koncentrovat na nový zápas se Vsetínem. První třetina byla hrozně vyrovnaná na obou stranách, bohužel se nikomu nepoštěstilo a třetina skončila bez gólu, za stavu 0:0. Dvě a půl minuty po začátku druhé třetiny vstřelil Vsetín gól a ujal se vedení. Dorostenci se ale nenechali zaskočit a krátce na to odpověděl gólem Lukáš Pobořil, čímž srovnal brankový rozdíl. Druhou třetinu dohráli za stavu 2:2. Třetí třetina se vůbec nepovedla a tak ji prohráli 0:4. Výsledný stav 2:6.

Aktuality

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Dorostenci vybojovali 6 bodů

18.02.2019

Dorostenci dokázali z domácího turnaje vytěžit maximum a odváží si plný počet bodů.

Čegan na hostování

07.11.2018

Útočník Tomáš Čegan využil dvouměsíční zápasouvou pauzu „A“ mužstva k hostování v sousedním Rožnově pod Radhoštěm.

Vítězství na Ossiko Cupu

21.08.2018

Tým IBK Pobřeží kocoviny složený převážně z hráčů Valašského Meziříčí zvítězil na ostravském Ossiko Cupu 2018 v kategorii rekre. Blahopřejeme!

Prvenství v úspěšnosti přesilovek

25.03.2018

Kolo před koncem letošní sezóny patří Valašskému Meziříčí prvenství v úspěšnosti přesilovek Zlínské ligy mužů.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga