Úvodní obrázek

Dorostenci se odpíchli z posledního místa

12.02.2018 | Redakce

Do prvního utkání nastoupili dorostenci proti Valašským Kloboukům, které se aktuálně nachází na spodních pozicích tabulky. Valmezu vyšla zejména první třetina, ve které si vybudovali náskok pěti branek. Klobouky sice ještě stihly do konce první třetiny snížit stav na 2:5, ve zbytku utkání si hráči Valmezu svůj náskok pohlídali. Druhá třetina skončila smírně 1:1. Ve třetí třetině padla pouze jedna branka, a to do sítě Valašského Meziříčí. Díky výbornému nástupu do utkání, si dorostenci náskok pohlídali a zvítězili 4:6.

Branky VM: 00:28 Michael Zbruž, 04:33 Ivo Capil (Kryštof Burda), 05:15 Kryštof Burda, 06:41 Vojtěch Saksa, 12:06 Jakub Suchý (Pavel Hons), 24:05 Marián Stříteský

Ve druhém zápase bylo našim soupeřem FBC Slovácko, které se drží na opačné straně tabulky. Aktuálně drží druhé místo. Tentokrát vstup do utkání vyšel lépe Slovácku, které první část vyhrálo v poměru 2:6. Druhá třetina byla výsledkově naprosto vyrovnaná – 2:2. V poslední části dorostenci Valmezu soupeři zatápěli, tuto část vyhráli 3:1, ale na rozjeté Slovácko to nestačilo. Přes bojovný výkon dorostenci podlehli FBC Slovácku 7:9.

Branky VM: 04:28 Ivo Capil, 08:33 Pavel Hons (Ivo Capil), 24:48 Pavel Hons, 25:00 Marián Stříteský (Kryštof Burda), 26:21 Kryštof Burda, 31:20 Ivo Capil (Pavel Hons), 38:39 Pavel Hons (Jakub Suchý)