Úvodní obrázek

Áčko doma čeká těžký los

V sobotu 7.10. se florbalisté Valašského Meziříčí poprvé představí na domácím hřišti (SC Naparia, Hranice) a nebude je čekat nic snadného. Soupeřem jim bude FBC Slovácko a 1.AC Uherský Brod.

05.10.2017 | Redakce

První sobotní zápas proti FBC Slovácku začíná v 9:00. Minulou sezónu se Slovácko umístilo na 5. místě tabulky a novou sezónu také nezačalo vůbec zle. V prvním kole se střetlo s 1.AC Uherským Brodem, kterému podlehlo těsně 3:4. Ve svém druhém souboji s FBK Spartak Hluk B si s chutí zastříleli, dokázali vstřelit deset branek a utkání dovedli bez větších starostí do vítězného konce v poměru 10:5.

Druhý zápas je na programu od 11:50. 1.AC Uherský Brod po dvou odehraných kolech neztratil ani bod a určitě bude v sobotu usilovat o prodloužení neporazitelnosti. Hosté z Uherského Brodu ve svém prvním utkání porazili těsně 4:3 právě Slovácko, ve druhém zápase si vedli více přesvědčivě, nad SK Snipers Slavičín zvítězili v poměru 8:4.

Valašské Meziříčí v prvních dvou kolech nedokázalo zvítězit, s bilancí vstřelených/ob­držených branek je na mínus pěti, což aktuálně stačí na předposlední místo, se kterým florbalisté nemůžou být spokojeni. Musejí si dávat pozor na zbytečné vyloučení, v tabulce trestů se nacházejí s deseti trestnými minutami na druhém místě nejvíce vylučovaných týmů.

Aktuality

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Junioři a starší žáci mají po bodu

23.09.2019

Junioři a starší žácí získali z prvního výjezdu shodně jeden bod.

Nábor 2019

11.09.2019

Florbalový nábor dětí se koná již zítra od 15 hodin ve velké tělocvičně ZŠ Šafaříkova.

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga