Úvodní obrázek

Áčko doma čeká těžký los

V sobotu 7.10. se florbalisté Valašského Meziříčí poprvé představí na domácím hřišti (SC Naparia, Hranice) a nebude je čekat nic snadného. Soupeřem jim bude FBC Slovácko a 1.AC Uherský Brod.

05.10.2017 | Redakce

První sobotní zápas proti FBC Slovácku začíná v 9:00. Minulou sezónu se Slovácko umístilo na 5. místě tabulky a novou sezónu také nezačalo vůbec zle. V prvním kole se střetlo s 1.AC Uherským Brodem, kterému podlehlo těsně 3:4. Ve svém druhém souboji s FBK Spartak Hluk B si s chutí zastříleli, dokázali vstřelit deset branek a utkání dovedli bez větších starostí do vítězného konce v poměru 10:5.

Druhý zápas je na programu od 11:50. 1.AC Uherský Brod po dvou odehraných kolech neztratil ani bod a určitě bude v sobotu usilovat o prodloužení neporazitelnosti. Hosté z Uherského Brodu ve svém prvním utkání porazili těsně 4:3 právě Slovácko, ve druhém zápase si vedli více přesvědčivě, nad SK Snipers Slavičín zvítězili v poměru 8:4.

Valašské Meziříčí v prvních dvou kolech nedokázalo zvítězit, s bilancí vstřelených/ob­držených branek je na mínus pěti, což aktuálně stačí na předposlední místo, se kterým florbalisté nemůžou být spokojeni. Musejí si dávat pozor na zbytečné vyloučení, v tabulce trestů se nacházejí s deseti trestnými minutami na druhém místě nejvíce vylučovaných týmů.

Aktuality

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Dorostenci vybojovali 6 bodů

18.02.2019

Dorostenci dokázali z domácího turnaje vytěžit maximum a odváží si plný počet bodů.

Čegan na hostování

07.11.2018

Útočník Tomáš Čegan využil dvouměsíční zápasouvou pauzu „A“ mužstva k hostování v sousedním Rožnově pod Radhoštěm.

Vítězství na Ossiko Cupu

21.08.2018

Tým IBK Pobřeží kocoviny složený převážně z hráčů Valašského Meziříčí zvítězil na ostravském Ossiko Cupu 2018 v kategorii rekre. Blahopřejeme!

Prvenství v úspěšnosti přesilovek

25.03.2018

Kolo před koncem letošní sezóny patří Valašskému Meziříčí prvenství v úspěšnosti přesilovek Zlínské ligy mužů.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga