Úvodní obrázek

Startujeme. O víkendu hrají muži, dorost i mladší žáci.

Téměř po půl roce nastoupí naše týmy do ostrých ligových zápasů. V sobotu se představí mladší žáci a dorost, v neděli ke svým utkáním nastoupí také muži.

21.09.2017 | Redakce

V letošní sezóně nedochází k žádné větší změně pravidel, která by se týkala ligových soutěží, ve kterých působí naše družstva. Týmy tak ve svůj hrací den odehrají standardně dvě utkání, muži mají hrací čas stanoven na 3×15 minut, dorostenci 3×13 minut, mladší žáci 2×10 minut a hrací dny jsou u všech kategorií soboty a neděle.

Jako první odehrají svá utkání mladší žáci hrající zlínskou ligu. V sobotu 23.9. nastoupí proti týmu Vsetína a domácímu Uherskému Brodu. V této kategorii se nehraje na celkové umístění, nepočítají se tedy ani body do tabulky, jak jsme zvyklí v jiných soutěžích.

V sobotu odehrají své utkání také dorostenci nastupující v 2.lize. Budou hrát na domácím hřišti – v Hranicích od 10.00 s FBC Slovácko, druhý zápas je na programu od 14:15, kde vyzvou silný Zlín Lions. Dorost má co zlepšovat, v minulé sezóně skončil s pouhými třemi vyhranými zápasy na posledním místě. Jak na tom bude tým letos napoví již sobotní utkání.

Víkend svými zápasy uzavřou muži, kteří v neděli zajíždějí do Uherského Brodu. Zde změří síly s domácím FbC Floorbee Orel Uherský Brod, utkání začíná v 16:15. Ve druhém zápase se od 19:15 střetnou s FbC Slow Shoes Holešov B. Naši florbalisté budou chtít letos minimálně vylepšit loňskou osmou příčku. Budou se však muset vyrovnat s odchodem Švajdy a Buchala, kteří v minulé sezóně dohromady získali 29 kanadských bodů. Do utkání v Uherském Brodě nezasáhne ani nová posila Jiří Kabeláč spolu s Danielem Čtvrtkem. Ukázat se tak mohou další nové tváře, které během letní pauzy posílily naše mužstvo.

Aktuality

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Dorostenci vybojovali 6 bodů

18.02.2019

Dorostenci dokázali z domácího turnaje vytěžit maximum a odváží si plný počet bodů.

Čegan na hostování

07.11.2018

Útočník Tomáš Čegan využil dvouměsíční zápasouvou pauzu „A“ mužstva k hostování v sousedním Rožnově pod Radhoštěm.

Vítězství na Ossiko Cupu

21.08.2018

Tým IBK Pobřeží kocoviny složený převážně z hráčů Valašského Meziříčí zvítězil na ostravském Ossiko Cupu 2018 v kategorii rekre. Blahopřejeme!

Prvenství v úspěšnosti přesilovek

25.03.2018

Kolo před koncem letošní sezóny patří Valašskému Meziříčí prvenství v úspěšnosti přesilovek Zlínské ligy mužů.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga