Úvodní obrázek

Startujeme. O víkendu hrají muži, dorost i mladší žáci.

Téměř po půl roce nastoupí naše týmy do ostrých ligových zápasů. V sobotu se představí mladší žáci a dorost, v neděli ke svým utkáním nastoupí také muži.

21.09.2017 | Redakce

V letošní sezóně nedochází k žádné větší změně pravidel, která by se týkala ligových soutěží, ve kterých působí naše družstva. Týmy tak ve svůj hrací den odehrají standardně dvě utkání, muži mají hrací čas stanoven na 3×15 minut, dorostenci 3×13 minut, mladší žáci 2×10 minut a hrací dny jsou u všech kategorií soboty a neděle.

Jako první odehrají svá utkání mladší žáci hrající zlínskou ligu. V sobotu 23.9. nastoupí proti týmu Vsetína a domácímu Uherskému Brodu. V této kategorii se nehraje na celkové umístění, nepočítají se tedy ani body do tabulky, jak jsme zvyklí v jiných soutěžích.

V sobotu odehrají své utkání také dorostenci nastupující v 2.lize. Budou hrát na domácím hřišti – v Hranicích od 10.00 s FBC Slovácko, druhý zápas je na programu od 14:15, kde vyzvou silný Zlín Lions. Dorost má co zlepšovat, v minulé sezóně skončil s pouhými třemi vyhranými zápasy na posledním místě. Jak na tom bude tým letos napoví již sobotní utkání.

Víkend svými zápasy uzavřou muži, kteří v neděli zajíždějí do Uherského Brodu. Zde změří síly s domácím FbC Floorbee Orel Uherský Brod, utkání začíná v 16:15. Ve druhém zápase se od 19:15 střetnou s FbC Slow Shoes Holešov B. Naši florbalisté budou chtít letos minimálně vylepšit loňskou osmou příčku. Budou se však muset vyrovnat s odchodem Švajdy a Buchala, kteří v minulé sezóně dohromady získali 29 kanadských bodů. Do utkání v Uherském Brodě nezasáhne ani nová posila Jiří Kabeláč spolu s Danielem Čtvrtkem. Ukázat se tak mohou další nové tváře, které během letní pauzy posílily naše mužstvo.

Aktuality

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Junioři a starší žáci mají po bodu

23.09.2019

Junioři a starší žácí získali z prvního výjezdu shodně jeden bod.

Nábor 2019

11.09.2019

Florbalový nábor dětí se koná již zítra od 15 hodin ve velké tělocvičně ZŠ Šafaříkova.

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga