Úvodní obrázek

Muži za sebou mají první trénink v nové hale

Přelom srpna a září znamenal pro valašskomeziříčské florbalisty ukončení letní přípravy a přesun tréninků do sportovních hal. Takzvaná „suchá“, tedy letní příprava je za námi a jsme na prahu nové sezóny 2017/2018.

09.09.2017 | Redakce

V této sezóně proběhne u „A“ mužstva změna tréninkových prostor. Sportovní halu v Zubří z důvodu rekonstrukce střídá hranická Naparia. Zda se bude jednat o trvalou změnu zatím není jasné, nicméně pro Hranice hraje fakt, že jsou schopni nabídnout lepší časy. V budoucnu může být také ve hře nově budovaná hala v Hustopečích nad Bečvou.

První trénink proběhl ve středu 6.9.2017 pod vedením nového trenéra Jana Kramáře, který měl na palubovce k dispozici šestnáct hráčů a tři brankáře. Premiérový ligový zápas v novém ročníku odehrají muži 24.9.2017 v U­herském Brodě, kde se střetnou s domácími Orli. Ve druhém zápase bude naším soupeřem FBc Slow Shoes Holešov B.

Tréninky mládeže, tedy elévů, mladších žáků a dorostenců jsou ve fázi zařizování. Jakmile budou známy bližší informace, budou zveřejněny zde na webu v sekci „Tréninky“.

Aktuality

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Junioři a starší žáci mají po bodu

23.09.2019

Junioři a starší žácí získali z prvního výjezdu shodně jeden bod.

Nábor 2019

11.09.2019

Florbalový nábor dětí se koná již zítra od 15 hodin ve velké tělocvičně ZŠ Šafaříkova.

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga