Úvodní obrázek

Uplynulý víkend dokázali zvítězit pouze junioři

Již během uplynulého víkendu sehráli své zápasy muži a junioři. Týmům mužů se příliš nevedlo. Áčko dokázalo vybojovat pouze jediný bod, B tým obě svá utkání prohrál. Jediným na půl úspěšným celkem se stali junioři, kteří zvítězili nad brněnskými GulliversB.

05.11.2015 | Redakce

A tým

A tým zajížděl do Uherského Brodu, kde se střetl s týmy SFK Kozel Počenice B a 1. AC Uherský Brod. Před sezónou byla pro áčko stanovena, jako hlavní, priorita udržení se v lize. První zápas proti Počenicím byl jistým ukazatelem, jak se tento plán bude dařit plnit. Počenice B, se stejně jako náš tým pohybuje v zadních patrech tabulky, bylo pro nás tedy důležité bodovat. Utkání nakonec vítěze nenašlo a oba týmy si tak rozdělili po bodu.

V druhém zápase se Atým utkal proti domácímu Uherskému Brodu. Utkání skončilo drtivým vítězstvím domácích 10:1.

A tým má po čtyřech odehraných utkáních pouze jediný bod a nachází se na pátém místě v tabulce. Další zápasy odehraje 14. listopadu ve Valašských Kloboukách.

B tým

B tým hrál ve Zlíně proti FBC SLOVÁCKO – Kunovice a FbC LEXX Orel Uherský Brod B. První utkání proti Slovácku dokázali naši florbalisté vstřelit 5 branek, bohužel inkasovali dvakrát tolik, padli tak 5:10.

Druhé utkání proti rezervě Uherského Brodu již nebylo tak gólově bohaté. B tým dokázal skórovat pouze jednou, což na čtyři trefy Uherského Brodu nestačilo.

Ve čtvrtém kole B tým nedokázal bodovat, s celkovým počtem 4 bodů mu v tabulce náleží 6. místo. Další utkání odehraje na „domácím“ hřišti v Zubří se silným Zlínem a naopak poslední Bystřicí pod Hostýnem.

Junioři

Junioři nezačali sedmé kolo vůbec dobře, v prvním utkání podlehli favoritovi – FBC Slovácko vysoko 11:1. Ve druhém zápase ale přestříleli Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 7:6, což jim do tabulky přinese další tři body. Junioři se po osmi odehraných zápasech drží s devíti získanými body na osmé příčce tabulky.

Další zápasy junioři odehrají v neděli 29. listopadu ve Zlíně proti Letovicím a Hornets Brno.

Aktuality

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Junioři a starší žáci mají po bodu

23.09.2019

Junioři a starší žácí získali z prvního výjezdu shodně jeden bod.

Nábor 2019

11.09.2019

Florbalový nábor dětí se koná již zítra od 15 hodin ve velké tělocvičně ZŠ Šafaříkova.

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga