Úvodní obrázek

Uplynulý víkend dokázali zvítězit pouze junioři

Již během uplynulého víkendu sehráli své zápasy muži a junioři. Týmům mužů se příliš nevedlo. Áčko dokázalo vybojovat pouze jediný bod, B tým obě svá utkání prohrál. Jediným na půl úspěšným celkem se stali junioři, kteří zvítězili nad brněnskými GulliversB.

05.11.2015 | Redakce

A tým

A tým zajížděl do Uherského Brodu, kde se střetl s týmy SFK Kozel Počenice B a 1. AC Uherský Brod. Před sezónou byla pro áčko stanovena, jako hlavní, priorita udržení se v lize. První zápas proti Počenicím byl jistým ukazatelem, jak se tento plán bude dařit plnit. Počenice B, se stejně jako náš tým pohybuje v zadních patrech tabulky, bylo pro nás tedy důležité bodovat. Utkání nakonec vítěze nenašlo a oba týmy si tak rozdělili po bodu.

V druhém zápase se Atým utkal proti domácímu Uherskému Brodu. Utkání skončilo drtivým vítězstvím domácích 10:1.

A tým má po čtyřech odehraných utkáních pouze jediný bod a nachází se na pátém místě v tabulce. Další zápasy odehraje 14. listopadu ve Valašských Kloboukách.

B tým

B tým hrál ve Zlíně proti FBC SLOVÁCKO – Kunovice a FbC LEXX Orel Uherský Brod B. První utkání proti Slovácku dokázali naši florbalisté vstřelit 5 branek, bohužel inkasovali dvakrát tolik, padli tak 5:10.

Druhé utkání proti rezervě Uherského Brodu již nebylo tak gólově bohaté. B tým dokázal skórovat pouze jednou, což na čtyři trefy Uherského Brodu nestačilo.

Ve čtvrtém kole B tým nedokázal bodovat, s celkovým počtem 4 bodů mu v tabulce náleží 6. místo. Další utkání odehraje na „domácím“ hřišti v Zubří se silným Zlínem a naopak poslední Bystřicí pod Hostýnem.

Junioři

Junioři nezačali sedmé kolo vůbec dobře, v prvním utkání podlehli favoritovi – FBC Slovácko vysoko 11:1. Ve druhém zápase ale přestříleli Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 7:6, což jim do tabulky přinese další tři body. Junioři se po osmi odehraných zápasech drží s devíti získanými body na osmé příčce tabulky.

Další zápasy junioři odehrají v neděli 29. listopadu ve Zlíně proti Letovicím a Hornets Brno.

Aktuality

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Dorostenci vybojovali 6 bodů

18.02.2019

Dorostenci dokázali z domácího turnaje vytěžit maximum a odváží si plný počet bodů.

Čegan na hostování

07.11.2018

Útočník Tomáš Čegan využil dvouměsíční zápasouvou pauzu „A“ mužstva k hostování v sousedním Rožnově pod Radhoštěm.

Vítězství na Ossiko Cupu

21.08.2018

Tým IBK Pobřeží kocoviny složený převážně z hráčů Valašského Meziříčí zvítězil na ostravském Ossiko Cupu 2018 v kategorii rekre. Blahopřejeme!

Prvenství v úspěšnosti přesilovek

25.03.2018

Kolo před koncem letošní sezóny patří Valašskému Meziříčí prvenství v úspěšnosti přesilovek Zlínské ligy mužů.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga