Úvodní obrázek

Příští týden startuje nová sezóna. První zápas odehraje B tým

Příští sobotu startuje nová florbalová sezóna. FBK Valašské Meziříčí do nové sezóny vstoupí celkem s pěti týmy a více jak 120 zaregistrovanými hráči. Valašskomeziříčský florbal pokryje kategorie mužů („A “ tým, „B“ tým), juniorů, starších žáků a elévů.

13.09.2015 | Redakce

Jako první se v nové sezóně představí muži B. V sobotu 19. 9 odehrají utkání ve sportovní hale Spytihněv proti FBC Spartak Hluk C a SK Snipers Slavičín. Muži B budou hrát stejně jako loňskou sezónu Zlínský přebor mužů. Minulá sezóna se nepovedla podle představ a tým skončil na posledním místě, letos se od B týmu čeká lepší výsledek.

Muži „A“ ke svým prvním utkáním nastoupí v Holešově až o týden později. A tým v minulé sezóně postoupil společně se Zlínem Lions do Zlínské ligy mužů. V sobotu 26. 9 se tým střetne právě s týmem Zlína, ve druhém zápase změří síly s FbC Slow Shoes Holešov B. Cílem „A“ týmu pro letošní sezónu je udržení se v lize.

V posledním zářijovém víkendu se představí také mládežnické kategorie. Tým juniorů hraje stejně jako v předešlé sezóně 3. ligu juniorů – skupinu 6. V prvním kole odehraje utkání na Základní škole ve Slavkově, kde se střetne s týmy FBŠ Hattrick Brno a TJ Sokol Lanžhot.

V minulé sezóně děti hrající v kategorii mladších žáků, letos spadají do kategorie starších žáků. Tato kategorie odehraje svá první letošní utkání v Bystřici pod Hostýnem s týmy Zlín Lions U15 a 1. AC Uherský Brod.

V sobotu 26. 9 ke svým zápasům nastoupí i elévové. Zahrají si se Vsetínem a B týmem Uherského Brodu na Základní škole v Kelči.

Aktuality

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Junioři a starší žáci mají po bodu

23.09.2019

Junioři a starší žácí získali z prvního výjezdu shodně jeden bod.

Nábor 2019

11.09.2019

Florbalový nábor dětí se koná již zítra od 15 hodin ve velké tělocvičně ZŠ Šafaříkova.

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga