Úvodní obrázek

Příští týden startuje nová sezóna. První zápas odehraje B tým

Příští sobotu startuje nová florbalová sezóna. FBK Valašské Meziříčí do nové sezóny vstoupí celkem s pěti týmy a více jak 120 zaregistrovanými hráči. Valašskomeziříčský florbal pokryje kategorie mužů („A “ tým, „B“ tým), juniorů, starších žáků a elévů.

13.09.2015 | Redakce

Jako první se v nové sezóně představí muži B. V sobotu 19. 9 odehrají utkání ve sportovní hale Spytihněv proti FBC Spartak Hluk C a SK Snipers Slavičín. Muži B budou hrát stejně jako loňskou sezónu Zlínský přebor mužů. Minulá sezóna se nepovedla podle představ a tým skončil na posledním místě, letos se od B týmu čeká lepší výsledek.

Muži „A“ ke svým prvním utkáním nastoupí v Holešově až o týden později. A tým v minulé sezóně postoupil společně se Zlínem Lions do Zlínské ligy mužů. V sobotu 26. 9 se tým střetne právě s týmem Zlína, ve druhém zápase změří síly s FbC Slow Shoes Holešov B. Cílem „A“ týmu pro letošní sezónu je udržení se v lize.

V posledním zářijovém víkendu se představí také mládežnické kategorie. Tým juniorů hraje stejně jako v předešlé sezóně 3. ligu juniorů – skupinu 6. V prvním kole odehraje utkání na Základní škole ve Slavkově, kde se střetne s týmy FBŠ Hattrick Brno a TJ Sokol Lanžhot.

V minulé sezóně děti hrající v kategorii mladších žáků, letos spadají do kategorie starších žáků. Tato kategorie odehraje svá první letošní utkání v Bystřici pod Hostýnem s týmy Zlín Lions U15 a 1. AC Uherský Brod.

V sobotu 26. 9 ke svým zápasům nastoupí i elévové. Zahrají si se Vsetínem a B týmem Uherského Brodu na Základní škole v Kelči.

Aktuality

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Dorostenci vybojovali 6 bodů

18.02.2019

Dorostenci dokázali z domácího turnaje vytěžit maximum a odváží si plný počet bodů.

Čegan na hostování

07.11.2018

Útočník Tomáš Čegan využil dvouměsíční zápasouvou pauzu „A“ mužstva k hostování v sousedním Rožnově pod Radhoštěm.

Vítězství na Ossiko Cupu

21.08.2018

Tým IBK Pobřeží kocoviny složený převážně z hráčů Valašského Meziříčí zvítězil na ostravském Ossiko Cupu 2018 v kategorii rekre. Blahopřejeme!

Prvenství v úspěšnosti přesilovek

25.03.2018

Kolo před koncem letošní sezóny patří Valašskému Meziříčí prvenství v úspěšnosti přesilovek Zlínské ligy mužů.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga