Úvodní obrázek

Do nové sezóny nejen s novým webem

Zatímco sezóna 2014/2015 je dávno za námi a florbalisté Valašského Meziříčí jsou již v plné přípravě na další sezónu, nadešel ten správný čas na představení nových webových stránek. Webové stránky prošly během několika posledních měsíců kompletní přestavbou, jak po technologické, tak vizuální stránce. Cílem našich nových stránek je poskytování nejnovějších informací svým členům a rodičům z veškerého dění v klubu v přehledné formě a na jednom místě.

09.07.2015 | Redakce

Co je nového

Současné webové stránky jsou více dynamické, nabízejí aktuální informace formou článků nebo zkrácených aktualit. Novinkou jsou také aktuální tabulky všech věkových kategorií, kompletní soupisky mužstev. Kategorie dospělých a juniorů nabízí detailní přehled odehraných zápasů, u mladších kategorií výsledky všech proběhlých utkání. V přehledu jednotlivých mužstev nechybí ani statistiky, které zahrnují počet odehraných utkání, kanadské body a počet trestných minut.

Další novinkou je fotogalerie, která bude obsahovat fotoreportáže z utkání všech věkových kategorií a akcí pořádaných FBK VM.

Sociální sítě

Nové stránky jsou více propojeny se sociálními sítěmi. FBK VM má již delší dobu svůj oficiální profil na Facebook.com, který byl ovšem více jak dva roky neaktivní. To se v příštích týdnech změní. Facebook bude fungovat jako vstupní brána pro oficiální stránky, obsahující odkazy na články na webu, fotogalerii apod.

Další novinkou je účet na Instagramu. Instagram je volně dostupná aplikace pro platformu iOS , Android a Windows Phone 8, která svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií.

Sestava #fbkvalmez, která se zúčastnila letošního #hummel #opengame2015 v Brně. #brno #valasskemezirici #florbal

Fotka zveřejněná uživatelem FBK Valašské Meziříčí (@fbkvalmez), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–06–30T10:06:12+0­0:00“>Čen 30, 2015 v 3:06 PDT</time>

FBK Valašské Meziříčí můžete najít pod účtem @fbkvalmez.

Pro video nově FBK VM využívá YouTube, kde budou reportáže, sestřihy z vybraných utkání a akcí pořádaných FBK VM.

Aktuality

Mladší žáci bojovali, na vítězství to nestačilo

14.10.2019

Mladší žáci v sobotu odehráli tři utkání ve Slušovicích. Přestože byly zápasy výsledkově poměrně vyrovnané, žáci nedokázali zvítězit v žádném z nich.

Petr Pernický posílí A tým

26.09.2019

Do konce letošního roku u nás bude působit Petr Pernický, který přišel na hostování ze sousedního Rožnova pod Radhoštěm.

Junioři a starší žáci mají po bodu

23.09.2019

Junioři a starší žácí získali z prvního výjezdu shodně jeden bod.

Nábor 2019

11.09.2019

Florbalový nábor dětí se koná již zítra od 15 hodin ve velké tělocvičně ZŠ Šafaříkova.

Přátelské utkání vyšlo lépe pro FBC Lipník

22.02.2019

Muži včera odehráli přátelské utkání proti FBC Lipník, kterému na jeho hřišti podlehli 3:0.

Facebook

Staň se našim fanouškem Více informací o náboro hráčů Valašskomezičičská liga